KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252933
nr 1425 2933
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Landskap, monogramsignerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 58x65
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:40:03
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg